Vítejte na webu firmy Martin FORET, která vznikla v roce 1998. Zabývá se montáží silnoproudých i slaboproudých zařízení.

Silnoproudá zařízení:

Provádíme rekonstrukce panelových domů, a to od zajištění projektové dokumentace, realizace stavby dle projektu a přání zákazníka, vybavení rozvaděčů protipožárními přepážkami s kouřo-těsnosnými dveřmi, přepěťovými ochranami, na chodbách osadíme čidla s detekcí kouře a zvýšení teploty. Nová moderní LED svítidla s vysokou svítivostí a nízkou spotřebou. Dům vybavíme nouzovými svítidly pro případ poruchy nebo výpadku el. napájení domu a tím zajistíme bezpečný pohyb v domě a osvětlíme bezpečně únikovou cestu z domu nebo k rozvaděči či hydrantu. Jsme schopni osadit elektroměry společných prostor s dálkovým odečtem pomocí Wi-Fi. Dům po rekonstrukci předáme se všemi certifikáty a výchozí revizí.

Totéž provádíme pro rodinné domy, kancelářské prostory nebo bytové jednotky jako celek nebo jen dílčím způsobem.

Slaboproudá zařízení:

Provádíme a navrhneme instalaci kamerových systémů do panelových domů, RD a jiných prostor. Instalujeme zabezpečovací zařízení v hotových objektech pomocí bezdrátových technologií, kde není třeba žádné kabeláže anebo připravíme kabelové vedení pro tento systém v přípravné fázi stavby, popřípadě kombinaci těchto možností.

Komunikační systémy pro panelové i rodinné domy.

Varianty jsou audio nebo video s možností i vzdálené komunikace pomocí mobilního telefonu. Otevírání dveří pomocí kódové klávesnice, čipu nebo biometriky. Analogové 4+N, 1+N nebo plně digitální s českou asistencí.

Provádíme revize:
bytů, panelových a rodinných domů, přípojek, pro změnu sazby či po změně majitele, strojů a zařízení, hromosvodů, ručního nářadí.