Inteligentní domácnost spojuje technologie v domě od osvětlení, regulaci vytápění, zabezpečovací systém až po multimédia. Zajišťuje jejich vzájemné propojení a pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní také umožňuje i jejich řízení. Je možné tak přizpůsobit domácnost přesně dle požadavků obyvatele domácnosti.

Využívá se k tomu inteligentní elektroinstalace, která v sobě integruje nové technologie. Bydlení je pak mnohem jednodušší a obvykle levnější, než s běžnou elektroinstalací. Inteligentní elektroinstalace zvýší hodnotu vaší domácnosti již nyní, protože v budoucích letech se inteligentní domácnost a její systémy stanou běžnou součástí našeho bydlení.

Jeden ze sytému, který umožňuje vytvoření inteligentní domácnosti je technologie INELS, HAIDY, kterou instalujeme.

Dále provádíme: kompletní rekonstrukce elektrozařízení a rozvodů v bytových i nebytových objektech, rekonstrukce panelových domů včetně rozvodnic a rozvodů do bytů. Elektroinstalace rodinných domů, bytů, výrobních hal, obchodů, hotelů dle přání zadavatele. Montáž certifikovaných protipožárních přepážek do rozvodnic, prostupů, žlabů a lávek.

Výměny a instalace rozvaděčů s kompletní dokumentací dle platných ČSN.

Zajistíme: projekt dle zadání a dohody

Spolupracujeme s firmami na výrobu nábytku a kuchyní, s firmou provádějící vstupy do domů (dveře, vyzdívka apod.), s projektanty…