Osvětlení PIR a nouzová svítidla

Montujeme nová LED osvětlení do interiéru i exteriéru, společných prostor domů, bytů a nebytových prostor.
Hlavní náplní je namontovat kvalitní a úsporná svítidla dle přání zadavatele. Zabýváme se dlouhou dobu montáží PIR čidel (pohybových senzorů) k stávajícím svítidlům ve společných prostorách panelových domů. Nejsou výjimkou i rodinné domy, byty, hotelové domy.
Používáme senzory různých výrobců. Jsme schopni vyhotovit cenovou nabídku dle vašeho návrhu. Úspora s namontovanými senzory se pohybuje od 38-80%. Za použití speciálního relé i lze i zvýšit.

Dále provádíme:

kompletní rekonstrukce elektrozařízení a rozvodů v bytových i nebytových objektech, rekonstrukce panelových domů včetně rozvodnic a rozvodů do bytů. Elektroinstalace rodinných domů, bytů, výrobních hal, obchodů, hotelů dle přání zadavatele.  Montáž certifikovaných protipožárních přepážek do rozvodnic, prostupů, žlabů a lávek.
Výměny a instalace rozvaděčů s kompletní dokumentací dle platných ČSN. V oboru nejsme žádní nováčci a v referencích se můžete podívat co už máme hotovo.

Zajistíme:  projekt dle zadání a dohody. Spolupracujeme s firmami na výrobu nábytku a kuchyní s firmou provádějící vstupy do domů (dveře, vyzdívka apod.) s projektanty…