Inteligentní domácnost spojuje technologie v domě od osvětlení, regulaci vytápění, zabezpečovací systém až po multimédia. Zajišťuje jejich vzájemné propojení a pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní také umožňuje i jejich řízení. Je možné tak přizpůsobit domácnost přesně dle požadavků obyvatele domácnosti.


Využívá se k tomu inteligentní elektroinstalace, která v sobě integruje nové technologie. Bydlení je pak mnohem jednodušší a obvykle levnější, než s běžnou elektroinstalací. Inteligentní elektroinstalace zvýší hodnotu vaší domácnosti již nyní, protože v budoucích letech se inteligentní domácnost a její systémy stanou běžnou součástí našeho bydlení.
Jeden ze sytému, který umožňuje vytvoření inteligentní domácnosti je technologie INELS,  HAIDY, kterou instalujeme.


Dále provádíme:

kompletní rekonstrukce elektrozařízení a rozvodů v bytových i nebytových objektech, rekonstrukce panelových domů včetně rozvodnic a rozvodů do bytů. Elektroinstalace rodinných domů, bytů, výrobních hal, obchodů, hotelů dle přání zadavatele.  Montáž certifikovaných protipožárních přepážek do rozvodnic, prostupů, žlabů a lávek.
Výměny a instalace rozvaděčů s kompletní dokumentací dle platných ČSN.

Zajistíme:  projekt dle zadání a dohody

Spolupracujeme s firmami na výrobu nábytku a kuchyní s firmou provádějící vstupy do domů (dveře, vyzdívka apod.) s projektanty…